שניאור זלמן שזר (רובשוב)

שניאור זלמן שזר (רובשוב)

סיעות

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 08/10/1956

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-1 מ-10/03/1949 עד 01/11/1950

    שר

קוד המקור של הנתונים