יוסי כץ

יוסי כץ

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-15/05/2001 עד 17/02/2003

    העבודה-מימד

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 15/05/2001

    ישראל אחת

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    העבודה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-24/07/2002 עד 17/02/2003

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-26/03/2001 עד 05/03/2002

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-13/03/2001 עד 17/02/2003

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-05/10/1999 עד 12/03/2001

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 17/02/2003

    העליה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 24/11/1999

    לקידום מעמד האישה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-19/10/1998 עד 07/06/1999

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    האתיקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-13/03/2001 עד 17/02/2003

    הכנסת

  • הכנסת ה-14 מ-22/07/1997 עד 07/06/1999

    לענייני ביקורת המדינה

  • הכנסת ה-13 מ-11/10/1994 עד 17/06/1996

    העבודה והרווחה

קוד המקור של הנתונים