שמואל תמיר (כצנלסון)

שמואל תמיר (כצנלסון)

ועדות

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 23/10/1977

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 23/10/1977

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 21/07/1977

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכלכלה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 21/01/1977

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    הכספים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    התנועה הדמוקרטית לשינוי

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 21/01/1977

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המרכז החפשי

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    גוש תנועת החרות-מפלגה ליברלית

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-9 מ-24/10/1977 עד 05/08/1981

    המשפטים

    שר

קוד המקור של הנתונים