יוסף תמיר (קבנצל)

יוסף תמיר (קבנצל)

ועדות

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-23/12/1975 עד 13/06/1977

    לענייני ביקורת המדינה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 23/12/1975

    הפנים ואיכות הסביבה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    הפנים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-9 מ-11/05/1981 עד 20/07/1981

    סיעת יחיד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-29/07/1980 עד 11/05/1981

    שינוי - מפלגת המרכז

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-31/12/1979 עד 29/07/1980

    שינוי ויוזמה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 31/12/1979

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    גוש תנועת החרות-מפלגה ליברלית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    גוש תנועת החרות-מפלגה ליברלית

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים