מאיר תלמי

מאיר תלמי

סיעות

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    המערך

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    המערך

ועדות

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים