אליהו ששון

אליהו ששון

סיעות

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    המערך

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-6 מ-17/03/1969 עד 17/12/1969

    המשטרה

    שר

  • הכנסת ה-6 מ-02/01/1967 עד 17/03/1969

    המשטרה

    שר

  • הכנסת ה-6 מ-12/01/1966 עד 02/01/1967

    הדואר

    שר

  • הכנסת ה-5 מ-22/12/1964 עד 12/01/1966

    הדואר

    שר

  • הכנסת ה-5 מ-26/06/1963 עד 22/12/1964

    הדואר

    שר

  • הכנסת ה-5 מ-02/11/1961 עד 26/06/1963

    הדואר

    שר

קוד המקור של הנתונים