משה שרת (שרתוק)

משה שרת (שרתוק)

סיעות

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 07/07/1965

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

  • הכנסת ה-0 מ-04/05/1948 עד 10/02/1949

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-3 מ-03/11/1955 עד 19/06/1956

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-29/06/1955 עד 03/11/1955

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-29/06/1955 עד 03/11/1955

    ראש הממשלה

  • הכנסת ה-2 מ-26/01/1954 עד 29/06/1955

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-26/01/1954 עד 29/06/1955

    ראש הממשלה

  • הכנסת ה-2 מ-24/12/1952 עד 26/01/1954

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-08/10/1951 עד 24/12/1952

    שר

  • הכנסת ה-1 מ-01/11/1950 עד 08/10/1951

    שר

  • הכנסת ה-1 מ-10/03/1949 עד 01/11/1950

    שר

  • הכנסת ה-0 מ-04/05/1948 עד 10/02/1949

    שר

קוד המקור של הנתונים