אברהם שריר

אברהם שריר

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הכספים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-18/06/1990 עד 13/07/1992

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-15/03/1990 עד 17/06/1990

    המפלגה הליברלית החדשה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 14/03/1990

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 20/11/1988

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-11 מ-20/10/1986 עד 22/12/1988

    המשפטים

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-13/09/1984 עד 22/12/1988

    התיירות

    שר

  • הכנסת ה-10 מ-05/08/1981 עד 13/08/1984

    התיירות

    שר

קוד המקור של הנתונים