רענן כהן

רענן כהן

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 06/11/2000

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 24/11/1999

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 19/07/1999

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-22/01/1997 עד 02/12/1998

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 02/04/1997

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-26/12/1994 עד 17/06/1996

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-07/10/1991 עד 13/07/1992

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-26/02/1990 עד 13/07/1992

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 15/10/1991

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-30/01/1990 עד 06/06/1991

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 17/01/1990

    הכספים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-15/05/2001 עד 21/08/2002

    העבודה-מימד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 15/05/2001

    ישראל אחת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המערך

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 21/08/2002

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-15/08/2000 עד 07/03/2001

    העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים

    שר

קוד המקור של הנתונים