ראובן שרי (שרייבמן)

ראובן שרי (שרייבמן)

סיעות

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    מפלגת פועלי ארץ-ישראל

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    מפלגת פועלי ארץ-ישראל

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 08/10/1951

    סגן שר

  • הכנסת ה-1 מ-01/04/1951 עד 20/08/1951

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים