יאיר שפרינצק

יאיר שפרינצק

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-18/03/1991 עד 13/07/1992

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-10/07/1991 עד 12/02/1992

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-18/03/1991 עד 27/01/1992

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 18/06/1991

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 25/07/1989

    הכנסת

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    מולדת

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים