יעקב שמשון שפירא

יעקב שמשון שפירא

ועדות

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 14/11/1955

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 14/11/1955

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-7 מ-15/12/1969 עד 13/06/1972

    המשפטים

    שר

  • הכנסת ה-6 מ-12/01/1966 עד 17/11/1969

    המשפטים

    שר

קוד המקור של הנתונים