רן כהן

רן כהן

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    מרצ - יחד

  • הכנסת ה-16 מ-27/07/2005 עד 17/04/2006

    מרצ - יחד והבחירה הדמוקרטית

  • הכנסת ה-16 מ-15/06/2004 עד 27/07/2005

    יחד והבחירה הדמוקרטית

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 15/06/2004

    מרצ - הבחירה הדמוקרטית-שחר

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    מרצ

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    מרצ

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    מרצ

  • הכנסת ה-12 מ-09/03/1992 עד 13/07/1992

    מרצ

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 09/03/1992

    ר"ץ

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    ר"ץ

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-15 מ-06/07/1999 עד 24/06/2000

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-04/08/1992 עד 11/01/1993

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים