גרשון שפט (שטאוב)

גרשון שפט (שטאוב)

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-30/01/1990 עד 13/07/1992

    תחייה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 20/11/1988

    תחייה

קוד המקור של הנתונים