יהודה שערי (שויירמן)

יהודה שערי (שויירמן)

סיעות

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    המפלגה הליברלית העצמאית

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המפלגה הליברלית העצמאית

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    המפלגה הליברלית העצמאית

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    המפלגה הליברלית

ועדות

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-7 מ-22/12/1969 עד 10/03/1974

    סגן שר

  • הכנסת ה-6 מ-17/03/1969 עד 15/12/1969

    סגן שר

  • הכנסת ה-6 מ-17/01/1966 עד 17/03/1969

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים