משה שמיר

משה שמיר

סיעות

  • הכנסת ה-9 מ-20/11/1979 עד 20/07/1981

    התחיה-בנא"י

  • הכנסת ה-9 מ-17/07/1979 עד 20/11/1979

    בנא"י

  • הכנסת ה-9 מ-15/05/1979 עד 17/07/1979

    סיעת יחיד

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 15/05/1979

    הליכוד

ועדות

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים