ויקטור שם-טוב

ויקטור שם-טוב

ועדות

  • הכנסת ה-11 מ-26/02/1985 עד 15/03/1988

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-11/11/1985 עד 15/03/1988

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-15/12/1985 עד 15/03/1988

    האתיקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-15/12/1985 עד 15/03/1988

    האתיקה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/10/1984 עד 29/10/1985

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    הכספים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 15/03/1988

    מפלגת הפועלים המאוחדת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    מפלגת הפועלים המאוחדת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    מפלגת הפועלים המאוחדת

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-8 מ-03/06/1974 עד 20/06/1977

    הבריאות

    שר

  • הכנסת ה-8 מ-10/03/1974 עד 13/06/1977

    הבריאות

    שר

  • הכנסת ה-8 מ-03/06/1974 עד 16/07/1974

    הסעד

    שר

  • הכנסת ה-7 מ-15/12/1969 עד 10/03/1974

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-7 מ-27/07/1970 עד 10/03/1974

    הבריאות

    שר

קוד המקור של הנתונים