בני שליטא

בני שליטא

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    הליכוד

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

ועדות

  • הכנסת ה-11 מ-12/11/1986 עד 11/05/1988

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-10/02/1986 עד 04/11/1986

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-04/06/1985 עד 19/11/1988

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 06/08/1986

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 04/06/1985

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-04/01/1984 עד 13/08/1984

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים