אפרים שלום

אפרים שלום

ועדות

  • הכנסת ה-11 מ-25/07/1988 עד 19/11/1988

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-22/10/1984 עד 19/11/1988

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 20/11/1988

    המערך

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים