בנימין שחור

בנימין שחור

ועדות

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    הפנים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-6 מ-17/03/1969 עד 17/11/1969

    לענייני דתות

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים