גרשום שוקן

גרשום שוקן

ועדות

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    המפלגה הפרוגרסיבית

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים