זלמן שובל (פינקלשטיין)

זלמן שובל (פינקלשטיין)

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 08/10/1990

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 08/10/1990

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-27/05/1970 עד 21/01/1974

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-27/05/1970 עד 21/01/1974

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 08/10/1990

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-19/05/1981 עד 20/07/1981

    תנועה להתחדשות ממלכתית - תל"ם

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 19/05/1981

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    רשימת פועלי ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-27/05/1970 עד 21/01/1974

    רשימת פועלי ישראל

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים