יהושע שגיא (ברמן)

יהושע שגיא (ברמן)

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-07/05/1991 עד 12/06/1991

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים