יצחק רפאל

יצחק רפאל

ועדות

  • הכנסת ה-8 מ-04/06/1974 עד 13/06/1977

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    החוקה חוק ומשפט

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 09/03/1974

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 12/12/1960

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    תורה ועבודה הפועל המזרחי

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-8 מ-10/03/1974 עד 03/06/1974

    הדתות

    שר

  • הכנסת ה-5 מ-23/12/1964 עד 22/03/1965

    הבריאות

    סגן שר

  • הכנסת ה-5 מ-01/07/1963 עד 22/12/1964

    הבריאות

    סגן שר

  • הכנסת ה-5 מ-06/11/1961 עד 26/06/1963

    הבריאות

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים