דוד רמז (דרבקין)

דוד רמז (דרבקין)

סיעות

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 19/05/1951

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-1 מ-01/11/1950 עד 19/05/1951

    החינוך

    שר

  • הכנסת ה-1 מ-10/03/1949 עד 01/11/1950

    התחבורה התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים

    שר

קוד המקור של הנתונים