אלימלך שמעון רימלט

אלימלך שמעון רימלט

ועדות

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-06/08/1970 עד 21/01/1974

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-06/08/1970 עד 21/01/1974

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-06/08/1970 עד 21/01/1974

    החינוך והתרבות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    החינוך והתרבות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    החינוך והתרבות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    גוש תנועת החרות-מפלגה ליברלית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    גוש תנועת החרות-מפלגה ליברלית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    המפלגה הליברלית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    הציונים הכלליים

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    הציונים הכלליים

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    הציונים הכלליים

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-7 מ-15/12/1969 עד 06/08/1970

    הדואר

    שר

קוד המקור של הנתונים