מיכאל רייסר

מיכאל רייסר

ועדות

  • הכנסת ה-11 מ-09/12/1987 עד 27/10/1988

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 27/10/1988

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-22/10/1984 עד 27/10/1988

    הכנסת

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 25/07/1988

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 27/10/1988

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים