נחמן רז (ריז`יק)

נחמן רז (ריז`יק)

ועדות

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    החינוך והתרבות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-02/12/1985 עד 11/02/1987

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-23/08/1983 עד 13/08/1984

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 20/11/1988

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-22/03/1983 עד 13/08/1984

    המערך

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים