ישראל רוקח

ישראל רוקח

סיעות

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 13/09/1959

    הציונים הכלליים

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    הציונים הכלליים

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    הציונים הכלליים

ועדות

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    הכספים

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-2 מ-26/01/1954 עד 29/06/1955

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-24/12/1952 עד 26/01/1954

    שר

קוד המקור של הנתונים