אברהם יחזקאל

אברהם יחזקאל

סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-17/01/2006 עד 26/01/2006

    העבודה-מימד-עם אחד

  • הכנסת ה-15 מ-15/05/2001 עד 17/02/2003

    העבודה-מימד

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 15/05/2001

    ישראל אחת

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    העבודה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-14/10/2002 עד 17/02/2003

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-17/07/2002 עד 06/11/2002

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-06/11/2000 עד 26/03/2001

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-26/07/1999 עד 06/11/2000

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 17/02/2003

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 26/03/2001

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-29/07/1998 עד 07/06/1999

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 21/07/1997

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-28/11/1994 עד 17/06/1996

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    הכלכלה

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-15 מ-26/03/2001 עד 01/05/2002

    סגן שר

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-14 מ-23/07/1997 עד 27/07/1998

    הכלכלה

קוד המקור של הנתונים