אליעזר רונן (רוזנפלד)

אליעזר רונן (רוזנפלד)

סיעות

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    המערך

ועדות

  • הכנסת ה-8 מ-01/06/1974 עד 13/06/1977

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים