אמרי רון

אמרי רון

סיעות

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    המערך

  • הכנסת ה-9 מ-02/01/1978 עד 20/07/1981

    המערך

ועדות

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכספים

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים