יוסף רום (רבינוביץ`)

יוסף רום (רבינוביץ`)

ועדות

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים