שלמה רוזן

שלמה רוזן

ועדות

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    השירותים הציבוריים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    השירותים הציבוריים

    יו"ר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    מפלגת הפועלים המאוחדת

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-8 מ-03/06/1974 עד 20/06/1977

    לקליטת העלייה

    שר

  • הכנסת ה-8 מ-10/03/1974 עד 03/06/1974

    לקליטת העלייה

    שר

קוד המקור של הנתונים