דניאל רוזוליו

דניאל רוזוליו

סיעות

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 16/05/1983

    המערך

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    המערך

ועדות

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 16/05/1983

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הכספים

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים