בן-ציון רובין

בן-ציון רובין

סיעות

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    תמ"י

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    המפד"ל

ועדות

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-10 מ-10/10/1983 עד 13/09/1984

    סגן שר

  • הכנסת ה-10 מ-11/08/1981 עד 10/10/1983

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים