יהושע רבינוביץ`

יהושע רבינוביץ`

ועדות

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 14/08/1979

    הכספים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 14/08/1979

    המערך

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-8 מ-03/06/1974 עד 20/06/1977

    האוצר

    שר

  • הכנסת ה-8 מ-10/03/1974 עד 03/06/1974

    השיכון

    שר

קוד המקור של הנתונים