שאול יהלום

שאול יהלום

ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-26/03/2003 עד 17/04/2006

    לתקציב הבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-12/03/2003 עד 17/04/2006

    לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-02/06/2003 עד 17/04/2006

    לנושא אבטחת ח"כים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-20/05/2003 עד 17/04/2006

    לעניין נציב הדורות הבאים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לתפיסת הביטחון ובניין צה"ל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ליחסי חוץ והסברה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ועדת משנה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-08/03/2005 עד 17/04/2006

    משותפת - עבודה וחינוך לדיון בהלס"י - פרוייקט יניב

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-08/03/2005 עד 17/04/2006

    משותפת - עבודה וחינוך לדיון בהלס"י - פרוייקט יניב

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-02/08/2004 עד 17/04/2006

    ועדה משותפת בנושא הארכת חיים (עבודה - חוקה)

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-29/06/2005 עד 17/04/2006

    משותפת - עבודה ומדע לדיון בהצ"ל - בחירת מין הילוד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-29/06/2005 עד 17/04/2006

    משותפת - עבודה ומדע לדיון בהצ"ל - בחירת מין הילוד

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-10/03/2003 עד 26/07/2005

    העבודה, הרווחה והבריאות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 29/12/2004

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-17/07/2000 עד 17/02/2003

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-17/07/2000 עד 17/02/2003

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 19/07/1999

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 19/07/1999

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 19/07/1999

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 25/02/1998

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-16/07/1996 עד 25/02/1998

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-17/07/1996 עד 25/02/1998

    החוקה חוק ומשפט

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    מפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 01/03/2004

    מפד"ל

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    המפד"ל

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-15 מ-27/06/2000 עד 10/07/2000

    החינוך

    סגן שר

  • הכנסת ה-15 מ-05/08/1999 עד 24/06/2000

    החינוך

    סגן שר

  • הכנסת ה-14 מ-25/02/1998 עד 06/07/1999

    התחבורה התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים

    שר

קוד המקור של הנתונים