ישראל קרגמן

ישראל קרגמן

סיעות

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    המערך

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המערך

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    המערך

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

  • הכנסת ה-3 מ-08/10/1956 עד 30/11/1959

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

ועדות

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    הכספים

    חבר ועדה

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-8 מ-07/01/1958 עד 17/12/1959

    הכספים

  • הכנסת ה-7 מ-03/11/1955 עד 07/01/1958

    הכספים

  • הכנסת ה-6 מ-29/06/1955 עד 03/11/1955

    הכספים

קוד המקור של הנתונים