מסעד קסיס

מסעד קסיס

ועדות

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    הרשימה הדמוקרטית לערביי ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    הרשימה הדמוקרטית לערביי ישראל

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים