משה קלמר

משה קלמר

ועדות

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-5 מ-02/04/1963 עד 22/11/1965

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    תורה ועבודה הפועל המזרחי

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 11/03/1949

    החזית הדתית המאוחדת

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים