יוסף קושניר

יוסף קושניר

סיעות

  • הכנסת ה-5 מ-24/10/1962 עד 22/11/1965

    מפלגת הפועלים המאוחדת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-4 מ-10/07/1960 עד 04/09/1961

    מפלגת הפועלים המאוחדת

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים