משה קול (קולודני)

משה קול (קולודני)

ועדות

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    השירותים הציבוריים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    החינוך והתרבות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 10/03/1974

    המפלגה הליברלית העצמאית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 15/12/1969

    המפלגה הליברלית העצמאית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 11/01/1966

    המפלגה הליברלית העצמאית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    המפלגה הליברלית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    המפלגה הפרוגרסיבית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 10/09/1951

    המפלגה הפרוגרסיבית

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-8 מ-03/06/1974 עד 20/06/1977

    התיירות

    שר

  • הכנסת ה-8 מ-10/03/1974 עד 03/06/1974

    התיירות

    שר

  • הכנסת ה-7 מ-15/12/1969 עד 10/03/1974

    התיירות

    שר

  • הכנסת ה-6 מ-12/01/1966 עד 17/11/1969

    התיירות

    שר

  • הכנסת ה-6 מ-12/01/1966 עד 17/11/1969

    הפיתוח

    שר

קוד המקור של הנתונים