מרדכי צפורי (הנקוביץ`-הנדין)

מרדכי צפורי (הנקוביץ`-הנדין)

ועדות

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 28/02/1979

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-10 מ-05/08/1981 עד 13/08/1984

    התקשורת

    שר

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 05/08/1981

    הביטחון

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים