יואש צידון (צ`אטו)

יואש צידון (צ`אטו)

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-03/12/1990 עד 17/06/1992

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 15/06/1992

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-18/06/1990 עד 02/06/1992

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 18/06/1991

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    צומת

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים