יעקב צור (שטיינברג)

יעקב צור (שטיינברג)

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    מערך

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    מערך

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    מערך

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 18/06/1996

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-22/11/1995 עד 17/06/1996

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 22/11/1995

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-22/12/1988 עד 15/03/1990

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 22/12/1988

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-20/10/1986 עד 21/11/1988

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-13/09/1984 עד 20/10/1986

    שר

קוד המקור של הנתונים