חיים יוסף צדוק (וילקנפלד)

חיים יוסף צדוק (וילקנפלד)

ועדות

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 02/01/1978

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 02/01/1978

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 09/03/1974

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 09/03/1974

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 09/03/1974

    החוץ והבטחון

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    החוץ והבטחון

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    הכנסת

    יו"ר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 02/01/1978

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-3 מ-28/01/1959 עד 30/11/1959

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-8 מ-03/06/1974 עד 20/06/1977

    המשפטים

    שר

  • הכנסת ה-8 מ-10/03/1974 עד 13/06/1977

    המשפטים

    שר

  • הכנסת ה-8 מ-03/06/1974 עד 16/07/1974

    הדתות

    שר

  • הכנסת ה-6 מ-12/01/1966 עד 22/11/1966

    התעשיה, המסחר והתעסוקה

    שר

  • הכנסת ה-5 מ-25/05/1965 עד 12/01/1966

    התעשיה, המסחר והתעסוקה

    שר

  • הכנסת ה-5 מ-25/05/1965 עד 12/01/1966

    הפיתוח

    שר

קוד המקור של הנתונים