יצחק פרץ

יצחק פרץ

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 20/11/1988

    המערך

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    הליכוד

ועדות

  • הכנסת ה-11 מ-03/07/1985 עד 19/11/1988

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 28/02/1978

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 15/01/1979

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים