דוד טל

דוד טל

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-30/05/2006 עד 24/02/2009

    לזכויות הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-11/07/2006 עד 24/02/2009

    משותפת כספים וזכויות הילד לנושא העוני וקצבת ילדים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/07/2006 עד 24/02/2009

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/10/2007 עד 24/02/2009

    הכנסת

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-10/07/2006 עד 24/02/2009

    לבחינת בעיות העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-02/01/2008 עד 24/02/2009

    ועדה משותפת - כנסת וחוקה להצ"ח סדרי השלטון והמשפט

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-26/02/2008 עד 24/02/2009

    ועדת משנה של ועדת הכנסת לנושא אבטחת ח"כים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-22/01/2007 עד 24/02/2009

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא עמלות הבנקים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/06/2008 עד 24/02/2009

    ועדת משנה למעקב אחר יישום הרפורמה בעמלות הבנקים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-26/02/2008 עד 24/02/2009

    ועדת המשנה לאבטחת ח"כים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/11/2007 עד 24/02/2009

    משותפת - כנסת וכספים לתקציב הכנסת

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת חקירה פרלמנטרית בנושא ועידת התביעות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת חקירה פרלמנטרית בנושא אתר הרשב"י במירון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/03/2007 עד 05/11/2007

    בעניין שנת שמיטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/03/2007 עד 05/11/2007

    בעניין שנת שמיטה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/07/2006 עד 29/10/2007

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-22/10/2007 עד 23/10/2007

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-24/05/2006 עד 07/05/2007

    משותפת חו"ב וחוקה לעניין ההכרזה על מצב חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 19/07/2006

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    העליה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 17/04/2006

    המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לענין הטרמינל החדש בנתב"ג

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לענין הפעלת כביש חוצה ישראל והמשך סלילת חלקיו הצפו

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לענין הפעלת כביש חוצה ישראל והמשך סלילת חלקיו הצפו

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לענין סיום המו"מ בין הממשלה והעובדים להקמת מעצ

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לענין סיום המו"מ בין הממשלה והעובדים להקמת מעצ

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לענין סיום המו"מ עם העובדים להקמת מע"צ החדשה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לענין סיום המו"מ עם העובדים להקמת מע"צ החדשה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-04/01/2005 עד 17/04/2006

    ועדה משותפת לדיון בהצ"ח שעניינן אנטנות סלולריות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לענין תקינות מערכות הלייזר של המשטרה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-22/01/2002 עד 14/11/2002

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 14/11/2002

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-10/11/1999 עד 14/11/2002

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-10/11/1999 עד 14/11/2002

    העבודה, הרווחה והבריאות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-11/07/2001 עד 22/01/2002

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 10/11/1999

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 10/11/1999

    העבודה, הרווחה והבריאות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-29/07/1998 עד 07/06/1999

    המיוחדת לענין לקחי אסון גשר המכביה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-16/07/1996 עד 07/06/1999

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    קדימה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-16/01/2006 עד 17/04/2006

    קדימה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-23/11/2005 עד 16/01/2006

    אחריות לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-23/05/2005 עד 23/11/2005

    נוי

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 23/05/2005

    עם אחד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 14/11/2002

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים