שלמה פרלשטיין

שלמה פרלשטיין

סיעות

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    גוש תנועת החרות-מפלגה ליברלית

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    המפלגה הליברלית

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    הציונים הכלליים

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    הציונים הכלליים

ועדות

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    הכלכלה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים